ART / Lithographs / Litograph in colors 13535468
nr 1353 5468
Hannu Väisänen
(f. 1951), Finland
Hannu Väisänen (b. 1951), Finland. Lampor. Signed, numbered 39/100, dated -82. Subject: 52x72 cm, fuktskada.
LITOGRAPH IN COLORS, Lampor. Signerad, numrerad 39/100, daterad -82. Motivet: 52x72 cm
Condition: fuktskada
Hannu Väisänen, Finnish painter and författare born 1951.
SEK 150
Monday October 12 2020
at 20:33:36
8/10 20:14:09
100 kr
12/10 18:51:04
Hannu Väisänen
Read more about Hannu Väisänen